Εξυπηρέτηση πελατών - Customer Care Agent

Full-time
Athens, Greece / Remote friendly

Η Deliverback προσφέρει νέες ευκαιρίες εργασίας σε θέσεις υποστήριξης πελατών για την υποστήριξη ξενοδοχείων την Ελλάδα και στο εξωτερικό.

Οι συγκεκριμένες θέσεις αφορούν την υποδοχή τηλεφωνικών κλήσεων, chat conversation, social media & email, για την επίλυση προβλημάτων και την εξυπηρέτηση τόσο των ξενοδοχείων όσο και των "ξεχασιάριδων" ταξιδιωτών μας!

Περιγραφή θέσης εργασίας:
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων, chat, social media & email, με στόχο την ικανοποίηση αιτημάτων των πελατών
  • Κατανόηση και καταγραφή αιτημάτων πελατών
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα
  • Άμεση εξυπηρέτηση και εύρεση κατάλληλων λύσεων για ζητήματα όπως:
    • Δημιουργία αποστολών και παραλαβών απο τα εκατοντάδες ξενοδοχεία που συνεργάζονται με το Deliverback
    • Επιβεβαίωση των στοιχείων των πελατών καθώς και αποστολή προσφορών για αποστολές δεμάτων
    • Εγγραφή νέων ξενοδοχείων
Απαραίτητα προσόντα:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες & πελατοκεντρική αντίληψη
  • Καλή γνώση αγγλικών (ώστε να γίνει εξυπηρέτηση ξενοδοχείων και στο εξωτερικό)
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστή για διαχείριση email
  • Υπευθυνότητα κατά τη διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί
Τι προσφέρουμε:
  • Μισθό ανώτερο του βασικού
  • Φιλικό περιβάλλον και startup mindset (είμαστε μια νέα ομάδα με όρεξη και δημιουργικότητα)
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και ανθρώπινο περιβάλλον εργασίας
  • Κουπόνια γευμάτων
* Required fields
Powered by
Jobspage